ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Świętokrzyska Park Gdańsk, Łostowice
ul. Niepołomicka
Miejsce na mapie miasta, gdzie czas płynie wolniej, a Ty możesz żyć tak, jak lubisz

Miejsca naziemne na terenie osiedla

Komórki lokatorskie

Dobry dostęp do komunikacji miejskiej – w pobliżu przystanek autobusowy i pętla tramwajowa

Rozwój infrastruktury w okolicy – w bezpośrednim sąsiedztwie powstanie linia tramwajowa do centrum

Nie wliczamy powierzchni pod ścianami działowymi do metrażu mieszkania

 

Nowe mieszkania Łostowice

Osiedle Świętokrzyska Park

Interesuje Cię nowe mieszkanie w Gdańsku? Szukasz osiedla, które jest położone w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowane w centrum? Świętokrzyska Park to doskonały wybór. Ustawne mieszkanie z balkonem lub ogródkiem, ustawne komórki lokatorskie, zadbana zieleń i bezpieczny plac zabaw, sprawią, że docenisz komfort nowego osiedla. W ofercie są mieszkania na start, o powierzchni zaczynającej się od 30 m², oraz większe, kilkupokojowe lokale o metrażu do 67 m².

Mieszkania na Osiedlu Świętokrzyska Park w sprzedaży:

  • kawalerki
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Nowoczesne osiedle w Gdańsku

Zielona okolica z niską zabudową to doskonała alternatywa dla tłocznego centrum miasta. W projekcie Świętokrzyska Park staraliśmy się zawrzeć elementy, które decydują o przyjaznym, spokojnym charakterze osiedla oraz mieszkania. W efekcie powstały kameralne 4-piętrowe budynki, pomiędzy którymi znajdzie się miejsce na zieleń oraz przestrzeń do odpoczynku i zabawy dla najmłodszych mieszkańców. Część mieszkań posiada antresole, co stwarza dodatkowe możliwości aranżacji. Każdy układ mieszkania, niezależnie od metrażu, został zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność, tak aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dla komfortu mieszkańców przygotowaliśmy także naziemne miejsca postojowe.

Dobra lokalizacja

Wybierając mieszkanie zlokalizowane w tej części Gdańska zyskujesz ciszę i spokój. Jednocześnie wszystkie atuty dużego miasta masz w zasięgu ręki. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów i znalezienie szkoły oraz przedszkola dla dzieci w niewielkiej odległości od mieszkania. Te znajdują się w bliskim sąsiedztwie osiedla. Do centrum samochodem można dojechać w kilkanaście minut. Dobrą alternatywę stanowi komunikacja miejska – w pobliżu znajdziesz przystanek autobusowy i pętlę tramwajową. Łostowice to także rozległe tereny zielone, idealne do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Wygodny dojazd do centrum

Sprawny dojazd do pracy to jeden z warunków wygodnego życia w mieście. Mieszkanie na Osiedlu Świętokrzyska Park oferuje bliskość ważnych arterii drogowych, w tym Obwodnicy Trójmiasta, i dostępność komunikacji miejskiej. To świetne rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie. Infrastruktura okolicy stale się rozwija. Wyjazd z osiedla na Łostowicach w kierunku centrum lub poza granice miasta będzie jeszcze łatwiejszy, dzięki planowanej budowie ul. Nowej Świętokrzyskiej.

 

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Gdańsk, Łostowice, ul. Niepołomicka Pokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

ul. Wałowa 23/ U3, 80-858 Gdańsk
Pon.-Pt.
Sob.
9:00 - 18:00 10:00-15:00
Szybki kontakt

Uzupełnij swoje dane byśmy mogli się skontaktować

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat